+ODOLNÁ

na cestách vás může potkat nespočet možných příčin poškození laku od kamínků a štěrku, sůl, hmyz či ptačí trus až po drobné oděrky nebo kolize. Díky této fólii možným nástrahám poškození laku snadno odoláte.

+REGENERUJÍCÍ

pokud se povrch fólie poškodí, například v kartáčové automyčce, při oděru o keře, vandalismu, nebo při každodenním používání, fólie se sama zregeneruje za pomoci slunečního tepla. A váš lak bude vypadat stále jako nový.

+SAMOČISTÍCÍ

povrch fólie obsahuje antiadhezivní složku, díky ní se na karoserii podstatně méně zachytává prach a špína. Vozidlo následně nebude vyžadovat tak časté mytí a jeho údržba se vám jako uživateli výrazně zjednoduší.

+HYDROFOBNÍ

díky speciální vrstvě, dokáže fólie odpuzovat tekutiny, podobně jako vosk nebo keramická vrstva na laku. Na fólii vám tedy nebudou například vznikat mapy při mytí tvrdou vodou.

+EXKLUZIVNÍ LESK 

fólie je vysoce čirá. Po aplikaci na karoserii je téměř neviditelná, navíc zvyšuje lesk a hloubku laku, podobě jako tomu je u "candy laku".

+TRVANLIVÁ

díky vylepšené ochraně proti UV záření, má fólie perfektní ochranu proti zažloutnutí, zteření materiálu a následnému popraskání. Kvalita je výrobcem podložena zárukou 10 let.

+PRECIZNÍ 

díky několikaletým zkušenostem a neustálému zlepšování se v oboru, láskou k autům a odhodlání být jedničkou ve svém oboru, vám ručíme za perfektně odvedenou instalaci fólie do těch nejmenších detailů. Díky specifickým postupům při aplikaci fólie u nás nehrozí rizika jako je poškrábání nebo pořezání laku. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a na možná rizika, která mohou vzniknout například u neoriginálních nebo jinak poškozených laků upozorníme.

Vybrané ukázky naší práce