Jmenuji se Martin Harašta
SWDEsign studio jsem založil v roce 2012 jako StarWrap.
Věnoval jsem se wrapingu a tónování autoskel. Následně jsem se na krátkou dobu, díky prolínání technologií začal věnovat i odvětví reklamních služeb, z tohoto období pochází i náš nynější název, kdy jsem si pohrál se slovíčky. Chtěl jsem spojit slova StarWrap, Design a Sign – které se užívá jako synonymum k reklamce nebo značení či značce. V posledních letech jsem se začal stále více věnovat polyuretanovým fóliím na ochranu laku, které se pro mě následně staly prioritou. Ochrana laku fólií se nese ruku v ruce se službami péče o auta známá jako detailing. Pro mě jako milovníka krásných a nablýskaných aut práce snů. Leštička v ruce mi docela seděla a výsledky byly také velice slušné. Jsem však zastánce názoru že člověk nedokáže dělat dvě různé věci na 110%. Z toho důvodu jsem se snažil spojit síly s člověkem z oboru detailingu. Pár zkušeností bylo, ale výsledky nepřevyšovaly moje kvality. Svoje služby nabízím i u jiných detailingových firem a v jedné z nich jsem se potkal s profesionálem, který má za sebou vyleštěné desítky luxusních a supersportovních aut. Když se rozhodl jít vlastní cestou, byla pro mě jasná volba mu nabídnout spolupráci.
Dnes Vám tedy mohu nabídnout profesionální a hlavně kvalitní služby z odvětví ochrany laku a péče o automobil, které vyhledává stále více lidí a začínají chápat jejich význam. Expresní služby u nás však nehledejte, dobře odvedená práce si žádá příslušný čas!

Jsme profesionálové, kteří žijí pro svoji práci. Neustále se vzděláváme a proškolujeme na nové technologie i materiály. Testujeme novinky na trhu, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejlepší co si váš vůz zaslouží. Našim cílem je stát se synonymem kvality na českém trhu. Jsme puntičkáři a svoji práci nepředáme, dokud není dotažena k dokonalosti. Za roky, které na českém trhu působíme jsou pro nás největší odměnou naši zákazníci, kteří se k nám po letech vrací s důvěrou a novými projekty. Mezi naše zákazníky patří majitelé luxusních a sportovních aut, ale i majitelé vozů nižší střední třídy, zkrátka bez rozdílů každý, kdo miluje auta stejně jako my!
Pokud máte tedy zájem o některou z našich služeb, neváhejte se mi ozvat a domluvíme termín.
Budeme se na Vás těšit! Martin a Ondra

Sledujte také náš FACEBOOK a INSTAGRAM