Ceník tónování

Ceny jsou uvedeny za skla od B sloupku

Levnější varianta NCH (nanotechnologie)

Tuto variantu již nenabízíme

2 vrstvá fólie o síle materiálu 38 mikronů. NEJEDNÁ se o metalizované nebo pokovené fólie, které by mohli rušit příjem signálu, jako od jiných společností, které vás na tento fakt při výběru fólie neupozorní a vyúčtují vám stejnou nebo dokonce vyšší částku za instalaci lacinější mnohdy i nefunkční fólie. Vartianta NCH je plně dostačující pro ty, kteří od autofólií nevyžadují maximum, spokojí se se soukromím a 35-60% snížení slunečního tepla závislém na tmavosti fólie.

Varianta I-MAX (hyper-keramická)

3 vrstvá fólie o síle materiálu 50 mikronů. I-MAX je zde pro ty, kteří chtějí z autofólií vytěžit maximum. Nabízí totiž snížení slunečního tepla až o neuvěřitelných 97% a to nezávisle na tmavosti fólie. Díky síle materiálu se řadí mezi bezpečnostní fólie, což je další přidaná hodnota.

Fólie KERAM-X

Díky keramické technologii, máme v nabídce i fólie KERAM-X, které jsou určené a schválené MDČR pro instalaci na přední boční skla. Podmínkou legálního užívání těchto fólií na předních sklech je procento propustnosti světla před instalací, které nesmí být menší než 74%. Vozidla jako např. Octavia,Fabia,Superb 1,2,3 tuto podmínku splňují. Účinnost fólie je snížení až 57% tepla a to při propustnosti světla 82%.

HOMOLOGOVANÝ PRUH NA ČELNÍ SKLO

Další služba, kterou vám můžeme nabídnout je HOMOLOGOVANÝ PRUH NA ČELNÍ SKLO, na který získal Infrasol jako jediný v ČR schválení MDČR.

Zastavte se u nás. Na vlastní kůži vám předvedeme, co naše fólie dokáží. Kvalitu obou námi instalovaných variant dokládá DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

Nejlepší na trhu 
Po několikaletých zkušenostech, kdy jsme vyzkoušeli materiály desítek předních výrobců autofólií, kteří neustále pracují na jejich vylepšení, jsme vybrali to nejlepší, co aktuální trh nabízí. Fólie Amerického výrobce INFRASOL.

Základní body potřebné pro správnou a bezproblémovou instalaci 

 • bezprašné prostředí
 • správně osvětlený pracovní prostor
 • správné nářadí určené k instalaci fólie
 • kvalitní homologované autofólie
 • Formátování a příprava autofólií se provádí z venkovní strany skla. Vyříznutí přesného tvaru a tepelné vytvarování je základem přípravy lepení autofólie. Samotná instalace se provádí z vnitřní strany skla za pomoci aplikační kapaliny. Po skončení celé instalace autofólií je nutné nestahovat po dobu 48 hodin okna. Během této doby vyschnou zbytky aplikační kapaliny pod autofólií a lepidlo perfektně přilne k podkladu.

Proč si nechat od nás zatónovat skla?
 • špičková kvalita autofólie značky INFRASOL podložená léty praxe, certifikáty a neustálým proškolováním.
 • doživotní záruka na stálobarevnost (nevyblednutí)
 • veškerá vozidla po instalaci autofólií obdrží potřebné osvědčení pro provoz na pozemních komunikacích v celé EU - atest S8D a samolepka na každé ze skel s označením výrobce, značky a třídy fólie i použité propustnosti světla V souladu s předpisem EHK č.43 zákona č.56/ 2001 sb.
 • rychlá, precizní a spolehlivá realizace zakázek
 • aplikace fólie našimi odborníky bez potřeby demontovat autoskla a to navíc s desetiletou zárukou montáž
 • při volbě odstínů se Vám dostane odborného poradenství za účelem výběru nejvhodnější třídy a typu fólie i její propustnosti
 • námi aplikovaná autofólie INFRASOL je respektována a při poškození hrazena pojišťovnami .

Atesty 
Ministerstvo dopravy povoluje montáž fólie INFRASOL na skla vozidel při dodržení požadavků zákona č.56/2001 Sb., předpisu EHK/OSN č.43, vyhlášky MDS ČR č.341/2002 Sb., včetně vozidel již zavedených do provozu při dodržení stanovených podmínek.
Po úspěšné instalaci autofólie na Váš vůz od nás obdržíte následující:
průkaz osvědčení o instalaci platný v celé EU s modelem a SPZ Vašeho automobilu, na kterém byly fólie aplikovány, včetně použitého materiálu a odstínů jednotlivých skel
osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla ATEST 8 SD 3547 a námi použitého materiálu INFRASOL
homologační štítek, který bude nalepen na každé sklo Vašeho vozidla, kde je nainstalována autofólie.