Jedinečný nebo zapadnout

Chcete vystoupit z davu a jít se současnými trendy a jako bonus ochránit svůj lak?

Tohle vše a mnohem více vám můžeme nabídnout.  V oblasti wrappingu naplno fungujeme od roku 2012 a od té doby jsme nasbírali nespočet zkušeností, které vám dnes můžeme nabídnout. Jsme profesionálové ve svém oboru. Jiná než precizně odvedená práce do nejmenšího detailu pro nás neexistuje.

Nejvyšší kvalita

Takové jsou materiály, které používáme. Za léta v oboru a stovky polepených vozidel jsme pro vás vybrali jen ty nejkvalitnější materiály, které trh nabízí. Námi používané fólie jsou homologované, samozhášecí, mají exkluzivní vzhled, vysoký lesk a jednoduchou údržbu. Všechny naše materiály jsou bezproblémově a bezezbytku odstranitelné do pár hodin.

Preciznost

Díky několikaletým zkušenostem a neustálému zlepšování se v oboru, školením, hledáním vlastních postupů, láskou k autům, odhodlání být jedničkou ve svém oboru a synonymem kvality, vám ručíme za perfektně odvedenou instalaci fólie do těch nejmenších detailů. Díky specifickým postupům při aplikaci fólie u nás nehrozí rizika, jako je poškrábání nebo pořezání laku. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a upozorníme na možná rizika, která mohou vzniknout například u neoriginálních nebo jinak poškozených laků.

Lak v bezpečí

Nespornou výhodou polepu vašeho vozidla u nás je fakt, že se nemusíte obávat poškození laku při instalaci fólie, protože používáme specifické postupy, díky kterým je poškrábání nebo pořezání laku zamezeno. Po odborném přelepení všech lakovaných dílů karoserie, vás na silnicích od poškození laku chrání 100 mikronů silná fólie. Pokud je pro vás prioritní ochrana laku a zachování původní barvy vozu, přejděte prosím na sekci OCHRANA LAKU – PPF , kde vám jsme schopni nabídnout ještě více pro maximální bezpečí.

Fólie nebo lak

Je zbytečné vypisovat rozdíly mezi lakováním a wrappingem. Za roky, kdy je tahle služba na trhu nabízena i většina laiků pochopila, že nejde o konkurenční služby. Je to spíše alternativa pro někoho, kdo se chce odlišit nebo jít s aktuálními trendy. Pokud chcete například na vozidle výraznou, extravagantní nebo třeba matnou barvu, tím že auto přelakujete, přijdete o desítky procent potencionálních zájemců při následném prodeji auta, nemluvě o finanční ztrátě, která převyšuje cenu polepu což u luxusních a prémiových modelů platí dvojnásob. Fólii lze kdykoliv během pár hodin bezezbytku odstranit a uvést vozidlo do původního stavu. Není to ani o pořizovací ceně, celopolep zpravidla nemusí být vždy levnější jako lakování. Jedná se o dvě na sobě nezávislé služby. Jde především o to, pro jaký účel službu chcete využít. Jako další výhodou je i doba instalace, u drobností jako polep střechy nebo kapoty se jedná o pár hodin a u celého auta 2-4 dny.